kerkoj femer shqiptare ne gjermani sorted by
relevance

Admin07.07.2021

39 mijë shqiptarë kërkojnë azil në Gjermani

.
900
Admin12.07.2021

links-london.info

Doja te njihesha me nje goce qe do te ndertoje nje jete familjare.
6406
Admin23.09.2021

Kujdestare dhe Dado për fëmijë

com Pershendetje, jam nje burre rreth te 50 dhe 1.
7206
Admin12.08.2021

FOTO+VID “Jam 53 Vjeçare Dhe Jetoj Në Gjermani, Kerkoj Mashkull Shqiptar”

Mendoj se jam ne moshen e duhur per dike me te cilen te kaloj jeten, qe ta dua dhe te me doje ne kete bote, pse jo edhe ne boten tjeter.
7401
Admin19.07.2021

Kujdestare dhe Dado për fëmijë

PPPS: If this is not of interest please accept my apologies and reply with no with your site in the subject line so you are not bothered again.
508
Admin08.08.2021

Takime

Te tjerat ja leme bisedes.
46010
Admin28.08.2021

Jam 28 Vjeçare Dhe Jetoj Në Gjermani, Kerkoj Mashkull Shqiptar….

Niche specific Animated explainers 3.
46010
Admin31.07.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Shpresoj qe vajza qe se ka gjetur akoma dashurine e saj ta provoje.
9306
Admin13.07.2021

Apeli i infermieres shqiptare në Gjermani: Babai im 4 herë i operuar, kërkoj të riatdhesohet

Jam ne kerkim te nje personi te kompletuar, inxhinier mundesisht mosha 46-49 vjec, nga Tirana.
2904
Admin14.09.2021

links-london.info

mbase mbas bjohjes lind "dicka" serioze mbase jam i ndare dhe jetoj vetem.
12010
Admin22.09.2021

Njoftime Djemtë kërkojnë vajza

PPS: It you are interested, you are certainly thinking, how much? Ju pershendes dhe ju mirpres ne kete Nr.
4100